Reference


A7 street dance group
Adrenalin energy drink
Avon
Brand Farm
CCA Band
City taxi
Dew town crew
Diva store
Divas showcase
Tripomatic
Monika Bagárová

Enjoy
FAnn
Fenix dance centre
Free radio
Grew mate
Hannah Bijoux
I love shop
Insolvence 2008
Job Challenge
MOTIONHOUSE
Fitness Muscle Shop

Just Us
Klesňa choreography
Louis Lovelo
Midesta
Mindless
MQI
Netbox
No limit agency
Outlet store
Profi Dj
Reinto
Broňa show

School Vision
Skyey Gospel
Studio Eva
Svatební brouk.cz
TAPAZA
TeaTea.cz
TS Dynamic
Unimoda
Union Runners
Videoflot
Vitalvibe

,,S talentovanou fotografkou Magdou spolupracuji již více než 3 roky a za tu dobu jsem byl vždy více než spokojen. Magda má skvělé kreativní nápady, které fotkám pro naši společnost, anebo pro naše klienty, vždy dodaly ten správný šmrnc a odlišily je od standartních fotek běžných u konkurence. Magda vždy splnila to na čem jsme se domluvili a její fotografické služby bych vřele doporučil i komukoliv jinému. Fotky od Magdy, to je sázka na jistotu."

Pavel Mikulenka, CEO Reinto s.r.o.

,,Spolupráce s Bobinií byla výborná. Ve velmi krátkém čase nafotila přesně to, co jsem od ní požadoval. Vřele doporučuji."

Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerie

,,Ve spolupráci s Bobinie Photography se nám podařilo vytvořit úspěšný fotografický camp, na který jezdí mladí, začínající fotografové z celé ČR. Zároveň nám svými kvalitními fotkami, videi a neobyčejnými nápady pomohla s promem a tvorbou image značky naší cestovní kanceláře. Služby Bobinie Photography můžeme jenom doporučit a věříme, že naše spolupráce bude nadále pokračovat ještě spoustu let."

Michal Chmelař, Tapaza s.r.o.

,,Bobina je opravdový profík, při naší spolupráci vždy oceňuji a obdivuji její kreativitu, originalitu a cit pro detail. Díky kombinaci nejen těchto tří skvěle zvládnutých domén, jsou výsledné práce vždy perfektní. Doporučuji všem, kdo chtějí precizně a originálně provedené fotografie."

Andrea Tomanová, Community manager Casting and Talents, Videoflot

,,Bobinie? Spolupracujeme s ní už několik let a k jiné fotografce už nepůjdeme! Kromě skvělých fotek, které nám vždy speciálně na naše požadavky upravila, byla pokaždé příjemá, profesionální a co je pro nás důležité, dodržela vždy své slovo a termín. Jednoznačně doporučuji."